Bruno Mars-Rozhovor

29. 10. 2011 | † 28. 06. 2013 | kód autora: p4S

Bruno Mars: "Fanoušci jsou důvod, proč hudbu dělám"

Redaktor:Viděl jsem některé tvoje solové show v Bowery Ballroom  v NY. Byl jsi úžasný a dav tě miloval!
 
Bruno: To je důvod, proč to dělám. Na jevišti udělám všechno. Vyrůstal jsem tak - dělal jsem živá vystoupení před lidmi, kapela a talentové show a tak dále. Musel jsem si zvyknout, že nebudu vystupovat pořád jen živě, ale psát i písně a nahrávat. Vystoupení jsou pro mně nejlepší.
 
Redaktor:A ty ječící holky?
 
Bruno:To je bonus.
 
Redaktor:Jak jsi přišel k názvu Doo-Wops & Hooligans?
 
Bruno: Jsem velý fanda doo-wop muziky. A na mém albu je to podané s jednoduchostí. Poslechnete si 4 písně, ale pořáf tam jsou stejně 4 akordy. Ta píseň, vyjadřuje věc přímo - a to je na tom to krásné. Doo-Wops muziku můžu nazvat svojí přítelkyní. Takže doo-wop je pro ženy, a hooligans pro muže.
 
Redaktor: Marry you je klasický příklad doo-wop. S touto písní si debutoval na Ballroom. Jak vznikala?
 
Bruno: Jen tak jsem si něco pro sebe hrál, něco jako freestyle "Myslím, že si tě vezmu" a když sem to řekl, měl jsem z toho velmi dobrý pocit. Je to jako pocit, když jste ve Vegas a vypil jste příliš mnoho alkoholu, a uděláte něco, čeho budete příští ráno litovat. Přesně takový pocit jsme chtěli zahcytit do písně.

Redaktor: Máš ještě nějaké jiné zábavné historky z Legas, které jsou v písni?
 
Bruno: Nechci o tom mluvit (směje se)
 
Redaktor: Ve stejné show, jako jsi zpíval Marry You, si zazpíval i velmi emotivní píseň Grenade, ta má vzkazovat lidem co?
 
Bruno: Byl jsem s mým přítelem Bennym Blancem (napsal píseň I kissed A Girl, nebo Tik Tok) a hrál mi nějaké písně, a také mi zahrál píseň, kde byly nějaká slova jako v Grenade. Řekl mi: "Tuhle písničku ještě nikdo nemá, a ty CD také nemáš hotový." a já mu na to odpověděl: "Chci to dělat, bude to moje vlastní". Tak jsem se na to vrhl a upravil ji. Je to srdcevroucí písně, plná bolesti a žalu. Každý něco takového zažil. Nějakou ženu milujete, ale vše co uděláte je špatně a vy si jen tak říkáte 'Co dělám blbě? Dávám ti všechno, a ty mně nic!"
 
Redaktor: Myslíte, že Grenade bude i videoklip?
 
Bruno: Doufám. Je to moje oblíbená píseň z alba, můj soukromý favorit.
 
Redaktor: Jsi velý fanoušek Elvise Presleyho. Dokonce když ti bylo pouhých 6 let, jsi hrál ve filmu "Líbanky ve Vegas" a tam jsi ho právě imitoval.

Bruno:On byl prostě hvězda. Přišel na pódium a prostě dělal show. Něco jako Michael Jackson nebo James Brown, příjdou a jakoby říkali 'Přišli jste se na mně podívat, tak já na oplátku ti udělám show". Takhle oni pracují.
 
Redaktor: Pro koho bys rád napsal song?
 
Bruno: Moc se mi líbí Vampire Weekend, chtěl bych s niki být ve studiu, tak jako s Jack White, nebo Soulja Boy. Baví mně být rozmanitý, jeden den jsem ve studi se Cee-Lo  a druhý den s Mikem Posnerem.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky celebrity

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.